هیدروکینون چيست؟

هیدروکینون ؛ روزهای تابستان به معنای یک چیز است – زمان بیشتر براي حمام آفتاب. اما ممکن است شما متوجه شده باشید که برخی از لکه های مانند برجستگی مانند جای خود را بر چهره شما می گیرند. متأسفانه ، آنها لک های ۵ ساله خیلی زیبا نیستند – آنها لکه های آفتاب هستند یا علائمي بعد از آکنه که در اثر قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش سياه می شوند. هنگامی که لکه را مشاهده کردید ، به دنبال سرم روشنایی و رنگدانه های رنگی Rapid Age Murad یا Gel Lightening  یا روشن كننده پوست بهتري مانند هيدروكينون باشيد.

هیدروکینون چيست؟

هیدروکینون چیست؟

هيدروكينون روشن کننده رنگدانه ای است که لکه های تیره ، لکه های سنی ، ملاسما و علائم پس از آکنه را محو می کند. این ماده با مهار تیروزیناز ، آنزیمی که ملانین رنگدانه تولید می کند ، کار می کند. (ملانین رنگی است که به پوست شما رنگ می بخشد.)


پیشنهاد مجله : هیدراتاسیون سلولي چيست؟


هیدروکینون در پوست

متخصصين پوست و متخصص مجوز و بنیانگذار جایزه سیستم مراقبت از پوست مدا كالا  ، سرم پرفروش Rapid Age Spot و Pigment Lighting را با ۲٫۰٪ هيدروكينون تولید کرد – قوی ترین روشن كننده پوست كه می توانید بدون نسخه خریداری کنید. متخصصان پوست مدا كالا بیش از ۵۰ سال است که به این عنصر قدرتمند برای روشن تر كردن لکه های خورشید ، لکه های سنی و ملاسما متکی هستند.

سرم روشن کننده سریع و رنگدانه های سریع ، ترکیبی از هیدروکینون با هگزاپپتید ۲ ، یک پپتید قدرتمند درخشندگی پوست است که به روشن تر شدن لکه های سياه کمک می کند. این ترکیب قدرتمند به این معنی است که خواهید دید که لکه ها زودتر پوست خود را محو تر و پوست شما درخشان تر خواهد شد.

اگر لکه های شما یادآوری کننده آکنه هایی که قبلا وجود داشته است ، مدا كالا ژل روشن کننده لک بعد از آکنه را توصیه می کند. این محلول قدرتمند برای لکه های سياه بعد از آکنه همچنین حاوی ۲٫۰٪ هيدروكينون است که به سرعت لکه ها را محو می کنند و با تسکین دهنده و پاک کننده روغن چای ترکیب شده است – یک ماده شگفت انگیز برای انواع پوست های مستعد آکنه.

هیدروکینون چيست؟

توجه به نكات لازم به هنگام استفاده از هیدروکینون

هیدروکینون برای لکه های سياه یک روش درمانی انجام نشده نیست ، زیرا قرار گرفتن در معرض آفتاب باعث می شود که آنها دوباره ظاهر شده یا سياه شوند. علاوه بر این ، هیدروکینون رنگدانه پوست شما را روشن می کند ، و باعث می شود پوست بیشتر در معرض آسیب UV قرار بگیرد. اگر می خواهید آن لکه ها از بین بروند ، باید هر روز SPF 30 یا بالاتر را به پوست خود بماليد (حتی هنگامی که آسمان خاکستری را در افق مشاهده می کنید). استفاده مجدد از ضد آفتاب هر دو ساعت يكبار لازم بوده و لباس هايي را بپوشيد (فکر می کنید کلاه پشمی بسیار شیک) یک سطح محافظت اضافی را برای نگه داشتن نقاط فعلی و آینده به شما اضافه خواهد کرد.

منبع : http://blog.murad.com/what-is-hydroquinone/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *