مرطوب كننده طبيعي با عملكرد بالا؛ اسید هیالورونیک

صرف نظر از نوع پوست شما ، به محض رسیدن به بزرگسالی ، پوست شما هر روز کمی خشک تر می شود. نحوه واكنش شما به از دست دادن رطوبت ممکن است مهمترین عامل در تعیین سن شما به نظر برسد. كساني که به طور طبیعی پوست روغنی کمتری دارند ، خشکی پوست اغلب در سنین پایین مشهود است.

 

 

مرطوب كننده طبيعي با عملكرد بالا؛ اسید هیالورونیک

مرطوب كننده طبيعي با عملكرد بالا؛ اسید هیالورونیک

مرطوب كننده طبيعي

آنها تا ۲۰ سالگی علائمی از قبیل افتادگی ، بافت خشن ، پوسته پوسته شدن ، ترک خوردگی و سفتی را تجربه مي کنند. افرادی که پوست روغنی بیشتری دارند تمایل دارند علائم مختلف ریزش آب را مشاهده کنند و کمی دیرتر ، به طور معمول در دهه ۳۰ یا  ۴۰ آنها از بين مي رود.

علائم شایع شامل خطوط ریز ، چین و چروک و از دست رفتن حجم است. اما مهم نیست که چه زمانی شروع به دیدن علائم کم آبی بدن مي كنيد ، بازگرداندن آب از دست رفته یک جزء اصلی در هر برنامه ضد پیری پوست است. خوشبختانه ، برخی از هیدراتورهای شگفت انگیز موجود هستند که به شما کمک می کنند پوست خود را مجددا تقویت کنید.


پیشنهاد مجله : معجون طراوت پوست ؛ با گوجي بدرخشيد


علاوه بر توانایی تقویت قدرت مرطوب کننده پوست موضعی ، خواص طبیعی هيدراسيون هیالورونیک اسید نیز آن را به عنوان یک ماده محبوب برای پرکننده های چروک تزریقی تبدیل کرده است. با این حال ، فن آوری های جدید هیالورونیک اسید ، اکنون به فرمول های موضعی ضد پیری موضعی قدرت ارائه نتایج قابل مقایسه با تزریق می دهند.

مرطوب كننده طبيعي با عملكرد بالا؛ اسید هیالورونیک

مرطوب كننده طبيعي با عملكرد بالا؛ اسید هیالورونیک

فراتر از قدرت قابل توجه آن به عنوان یک هیدراتور موضعی ، اسید هیالورونیک همچنین به پوست زیبایی زیبایی بخشیده می شود – آنچه شیمی دانان پوست به عنوان بعد از احساس نامیده می شوند. مطمئن باشید که مرطوب کننده ای که انتخاب می کنید این ماده قابل توجه را داشته باشد.

بسیاری از درمان ها و مرطوب کننده های مدا كالا از خواص بی نظیری که اسید هیالورونیک ارائه می دهد استفاده می کنند.

جدیدترین نوآوری مدا كالا با استفاده از این قدرت تزریق کننده رطوبت از اسید هیالورونیک برای تحریک حیرت انگیز ۴۰۰٪ از هیدراتاسیون به پوست Hydro-Glow Aqua Peel از یک سیستم منحصر به فرد استفاده می کند

تا قبل از اینکه از ماسک تزریق رطوبت ، مرطوب کننده ای را برای دوباره پر کردن پوست استفاده شود و به حداقل رساندن خطوط و چین و چروک ها کمک کند ، پوست را نرم و شفاف كند.

منبع : http://blog.murad.com/natures-high-performance-moisturizer-hyaluronic-acid/

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *