پيوندهاي زيبايي مدا كالا

پیوند های زیبایی مداکالا ؛ سبک زندگی شما با پوست شما چه ارتباطی دارد؟ همه چیز. در مدا كالا ، ما می دانیم که پوست شما به هر ارگانی در بدن شما متصل است. آنچه می خورید ، می نوشید ، در مورد آنها فکر می کنید ، و تأثیر می گذارد تا چه اندازه پوست شما سالم باشد – و چقدر احساس سلامتی می توانید داشته باشید. این الهام بخش فلسفه ما است که ما آن را زیبایی متصل می نامیم.

پیوند های زیبایی مداکالاپيوندهاي زيبايي مدا كالا

زیبایی متصل در جایی است که فرمولاسیون های محصول برش با شیوه های زندگی مثبت جسمی و روحی به همراه درمان حرفه ای برای زیبایی پوست در ارتباط هستند.

به این شکل فکر کنید: توت گوجی نیروگاههای آنتی اکسیدانی پر از ویتامین C است. ویتامین C در سنتز کلاژن ضروری است – فرایندی که پوست ما را محکم و چاق می کند. بنابراین ، خوردن توت گوجی ابزاری را که برای پشتیبانی از سنتز کلاژن سالم نیاز دارد ، به بدن شما می دهد. (به عبارت ساده ، شما واقعاً همان چیزی هستید که می خورید.)


پیشنهاد مجله : ايجاد روابط سالم


فلسفه زیبایی متصل انقلابی ما با محصولات مدا كالا ، متخصص پوست و داروساز با مجوز از هیئت مدیره به عنوان علاقه مند به رفاه کلی ما به عنوان پوست شروع شد. در حقیقت ، نخستین سؤال اين است: “شما چه کسی هستید؟” این رویکردي این است که ما در ۱۴ سال تجربه، جوانی پوست را از درون حفظ کرده ایم.

علاوه بر یک مجموعه برنده جوایز از محصولات موثر ، مدا كالا یک سیستم مکمل های غذایی برای حمایت از سلامت پوست از داخل به وجود آورد. در جاهایی که پوست و لوازم آرايش داخلی و خارجی با هم تلاقي می کنند ، مدا كالا ظاهر مي شود. برند برجسته پوست و مو بر اساس این اصل که مراقبت از پوست مراقبت های بهداشتی است.پیوند های زیبایی مداکالا

پيوندهاي زيبايي مدا كالا ؛ برای زیبایی واقعی ، سلامتی و رفاه از داخل به بیرون آمادگی دارید؟ برای زیباترین و سالم بودن پوست خود این عادات سالم را اتخاذ کنید. پوست خود را با استفاده از محصولات پوست بالینی تغذیه کنید تا به تقویت ، محافظت و هیدراتاسیون کمک کند. برای تقویت هیدراتاسیون سلولی ، با مصرف یک رژیم متعادل و متمرکز بر غذاهای غنی از آب و مغذی ، آب بنوشيد. با ساختن عضلات غنی از آب که دارای هیدراتاسیون مطلوب است ، بدن خود را آماده کنید. با مدیریت استرس زندگی مدرن با ذهن خود مهربان باشید تا به سلولهای خود کمک کنید در برابر آبرسانی و در مقابل آسیب مقاومت کنند.

منبع : http://blog.murad.com/connected-beauty-explained/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *